menu
person
[ Updated threads · Új üzenetek · Tagok · Fórumszabályzat · Keresés · RSS ]
  • Oldal 1 / 1
  • 1
Fórum » Felhasználók fóruma » Tollingásoknak » Igények felmérése
Igények felmérése
SFDátum: Szerda, 2012-05-23, 16:31:12 | Üzenet # 1
Hadnagy
Csoport: Adminisztrátorok
Üzenetek: 46
Kedves felhasználók!

Mivel a Tollinga újraindulása meglehetősen bizonytalan, itt adnánk nektek új otthont, míg a dolgok elrendeződnek odaát. S ha mégsem rendeződnének el, szeretném, ha otthont találnátok magatokat körünkben.
Régen meglehetősen sok ötletet felsoroltatok a Tollinga jobbítására. Sajnos ezekből az ötletekből semmi nem valósult meg.
De most itt az idő, hogy újra előkerüljenek az ötletek! Írjátok meg nekünk, mit szeretnétek még látni az oldalon!

SF
 
MilupapaDátum: Hétfő, 2012-06-04, 15:41:27 | Üzenet # 2
Közlegény
Csoport: Adminisztrátorok
Üzenetek: 2
Nekem lenne egy kérdésem. Azt szeretném tudni, hogy miért nem elérhető a Tollinga, és a Virtus, pontosan mi lett velük? Mert én erről semmilyen értesítést nem kaptam, csak bumm, azt vettem észre hogy nem üzemelnek, egyik sem. Nyilván nem feltétlen a részletekre vagyok kíváncsi, csak arra, hogy miért kényszerültek leállásra?
 
SFDátum: Hétfő, 2012-06-04, 17:49:55 | Üzenet # 3
Hadnagy
Csoport: Adminisztrátorok
Üzenetek: 46
A Virtus tulajdonosai a bezárás mellett döntöttek. Pár nappal előtte bejelentették, aztán mindenkit kizártak, alig tudtuk lementeni a dolgainkat.

A Tollingáról annyit tudok, hogy talán műszaki hiba (de ez nem biztos) miatt leállt a honlap. A működtető alapítvány vezetője szeretné újra indítani. Készen van egy új honlap, amit az oldal adminisztrátora kérésére készítettem. Az alapítvány embere megnézte... Azt mondta, gondolkodik rajta, hogyan tudná áttenni a régi tárhelyre. Ennek több mint 3 hete. Hogy azóta mi történt, nem tudom. Látszólag semmi.
Én a Truffát szerkesztem azóta, új információm nincs.
 
MilupapaDátum: Hétfő, 2012-06-04, 21:22:07 | Üzenet # 4
Közlegény
Csoport: Adminisztrátorok
Üzenetek: 2
Köszi az infót! Ez is valami, a Tollingával lövésem sincs mi lehetett, mondjuk én megmondom őszintén már sejtettem hogy lesz valami, mert az előző pályázat díjátadóját (helyezett voltam) folyamatosan halogatták, már az eleve gyanús volt. Egyébként szeretnék egy olyan felajánlást tenni, hogy ha igényt tartatok rá, és szükséges, szívesen besegédkeznék az oldalba akármilyen szinten. Designerként és programozóként dolgozok, így ezekben tudnék a legtöbbet segíteni, persze csak ha szükséges, vagy komoly újításokat terveztek a jövőben stb, jólenne ha ez az oldal nem járna úgy mint a Tollinga, remélem sokáig megmarad. Természetesen nem kérnék semmit cserébe, úgy gondolom megérdemelnek már az írók egy biztos helyet mint ez itt.
 
SFDátum: Kedd, 2012-06-05, 08:34:18 | Üzenet # 5
Hadnagy
Csoport: Adminisztrátorok
Üzenetek: 46
Quote (Milupapa)
Köszi az infót! Ez is valami, a Tollingával lövésem sincs mi lehetett, mondjuk én megmondom őszintén már sejtettem hogy lesz valami, mert az előző pályázat díjátadóját (helyezett voltam) folyamatosan halogatták, már az eleve gyanús volt. Egyébként szeretnék egy olyan felajánlást tenni, hogy ha igényt tartatok rá, és szükséges, szívesen besegédkeznék az oldalba akármilyen szinten. Designerként és programozóként dolgozok, így ezekben tudnék a legtöbbet segíteni, persze csak ha szükséges, vagy komoly újításokat terveztek a jövőben stb, jólenne ha ez az oldal nem járna úgy mint a Tollinga, remélem sokáig megmarad. Természetesen nem kérnék semmit cserébe, úgy gondolom megérdemelnek már az írók egy biztos helyet mint ez itt.


Köszönöm, élek vele! Küldöm a privátot!
 
SFDátum: Szombat, 2012-07-07, 19:26:24 | Üzenet # 6
Hadnagy
Csoport: Adminisztrátorok
Üzenetek: 46
Mivel ezt a fórumot már nem használjátok, ezennel lezárom!
 
Fórum » Felhasználók fóruma » Tollingásoknak » Igények felmérése
  • Oldal 1 / 1
  • 1
Keresés: